Вентиляційні установки


Фахівці нашої компанії проконсультують з технічних питань та здійснять підбір вентиляційних установок у відповідності з Вашим запитом і рекомендаціями виробника.

Класифікація систем вентиляції

Основна мета вентиляції – забезпеченням оптимального мікроклімату в будівлях і приміщеннях абсолютно будь-якого призначення – досягається організацією повітрообміну. Під повітрообміном прийнято розуміти видалення забрудненого і подача в приміщення чистого повітря. Повітрообмін створюється роботою припливних і витяжних систем. Традиційно перевага віддається найбільш простим, але які забезпечують задані умови, способам вентиляції. При проектуванні вентиляційних систем прагнуть до зменшення їх продуктивності шляхом зменшення надходження теплонадлишків та інших шкідливих виділень у повітря приміщення. Недосконалий технологічний процес може стати причиною неможливості забезпечення необхідних параметрів повітря в робочій зоні засобами вентиляції.

Вентиляційною системою називають сукупність пристроїв для обробки, транспортування, подачі або видалення повітря. За призначенням системи вентиляції поділяються на припливні і витяжні. Припливні системи подають повітря в приміщення. Системи, що видаляють повітря з приміщення прийнято називати витяжними. Своєю сукупною дією припливні і витяжні системи організують припливно-витяжну вентиляцію приміщення.

У технічній літературі часто можна зустріти поняття вентиляційної установки. Цей термін застосовують до вентиляційних систем, які використовують в якості спонукача тяги вентилятор. Вентиляційна установка – частина вентиляційної системи, в яку не включені мережа повітропроводів і каналів, по яких транспортується повітря, а також пристрої для подачі (повітророзподільники) і видалення повітря (витяжні решітки, місцеві відсмоктувачі). Припливна вентиляційна установка складається з повітрозабірного пристрою, утепленого клапана, фільтра для очищення повітря від пилу, повітронагрівача, повітроохолоджувача і вентиляційного агрегату, що складається з вентилятора і електродвигуна. Комплектація установки може змінюватися в залежності від необхідних параметрів обробки повітря. Витяжна вентиляційна установка включає в себе пристрої для очищення вентиляційних викидів від забруднюючих речовин і вентиляційного агрегату. Якщо очищення викидного повітря не потрібно, що характерно для цивільних будівель і деяких виробничих приміщень, очисний пристрій відсутній і вентустановки складається тільки з вентагрегата. Останнім часом стали застосовувати припливно-витяжні вентиляційні установки, компонуючи в одному агрегаті припливну і витяжну установки. Це стало можливим у зв’язку з розробкою і промисловим виробництвом панельно-каркасних припливних і витяжних установок, конструкція яких передбачає можливість такого суміщення. Основна причина застосування припливно-витяжних агрегатів – необхідність утилізувати теплоту, що видаляється. В припливно-витяжному агрегаті часто використовується загальний поверхневий теплообмінник (рекуператор), що передає теплоту викидного повітря, холодному припливному повітрю. Крім того, припливно-витяжні агрегати вимагають менших площ для встановлення, ніж роздільні припливні і витяжні установки.

Якщо вентилюється весь об’єм приміщення або його робоча зона при наявності розосереджених джерел шкідливих виділень вентиляцію називають загальнообмінною припливно-витяжною вентиляцією. Видалення повітря безпосередньо від обладнання, що виділяє шкідливівості, або подача припливного повітря безпосередньо на робочі місця, або в певну частину приміщення називається місцевою вентиляцією. Місцева витяжна вентиляція більш ефективна, ніж загальнообмінна, так як видаляє шкідливівості з більшою концентрацією в порівнянні з загальнообмінною, але дорожча, тому що вимагає більшої кількості повітропроводів та влаштування місцевих відсмоктувачів.

За способом організації вентиляції приміщення розрізняють централізовані і децентралізовані системи вентиляції. У централізованих системах вентиляції припливні і витяжні вентиляційні установки обслуговують групу приміщень або будівлю в цілому. У разі вентиляції приміщень з великою площею, кращою може виявитися децентралізована система вентиляції з кількома припливно-витяжними агрегатами. Цей спосіб організації вентиляції дозволяє обійтися без розгалуженої мережі повітропроводів. Типовими вентиляційними агрегатами для такого роду вентиляції є Juwent DAWG, опис яких дано в нас на сайті.

Переваги вентиляційних установок Juwent

З моменту свого створення в 1992 році компанія JUWENT накопичила багатий досвід у виробництві обладнання для вентиляції, кондиціювання та опалення. У 1997 розпочато освоєння виробництва вентиляційних установок, яке успішно розвивається і донині завдяки багаторічному досвіду проектування і виробництва, високої кваліфікації фахівців нашої компанії, а також використанню сучасних технологій. Широкий вибір моделей установок, різні конфігурації і нестандартні версії виконання дозволяють забезпечити обробку повітря на об’єктах будь-якого призначення та складності.

Установки торгової марки JUWENT виготовляються відповідно до директив і норм Європейського Союзу, що неодмінно гарантує їх безпеку та високу якість. Продукція, нашою компанією установки характеризуються високою якістю в тому числі завдяки застосуванню надійних комплектуючих. У конструкції установок, а також в системах управління і автоматики використовуються комплектуючі відомих європейських марок:
• вентилятори німецької фірми Ziehl-Abegg та інших європейських виробників,
• електродвигуни виробництва Cantoni Group,
• пластинчасті рекуператори шведської фірми Heatex, Hoval
• роторні рекуператори німецької фірми Klingenburg,
• рекуператори з проміжним теплоносієм німецької фірми GEA,
• повітронагрівачі і повітроохолоджувачі власного виробництва,
• атестовані повітряні фільтри,
• елементи автоматики SIEMENS, Lenze, Moeller.

Одною з основних переваг установок JUWENT є застосування мінеральної вати для тепло- і звукоізоляції панелей. Як відомо, мінеральна вата – це єдиний негорючий ізоляційний матеріал, який, до того ж, має кращі шумопоглинаючі характеристики порівняно з популярним пінополіуретаном. При проектуванні вентиляційних установок ми ставимо перед собою завдання не тільки задовольнити вимоги проектних і монтажних організацій, а й очікування користувачів наших установок. За рахунок зниження споживання нашими установками електричної та теплової енергії, а також відсутності необхідності частої заміни фільтрів ми прагнемо забезпечити низькі витрати на експлуатацію нашого обладнання.

Загальна характеристика установок Juwent

В даному каталозі представлені модернізовані лінійки вентиляційних установок виробництва компанії JUWENT:

• Модельний ряд підвісних установок CP складається з 3 типорозмірів в діапазоні продуктивності від 500 до 4500 м3/год;
• Компактна підвісна установка CPК-0 з максимальною продуктивністю 500 м3/год;
• Модельний ряд установок CSK складається з 14 типорозмірів в діапазоні продуктивності від 850 до 72 500м3/ч;
• Модельний ряд установок CSN, що характеризуються зниженою висотою, складається з 8 типорозмірів в діапазоні продуктивності від 3400 до 56250 м3/год;
• Модельний ряд установок CM складається з 3 типорозмірів в діапазоні продуктивності від 34 000 до 135 000м3/год;
• Модельний ряд установок CSB складається з 7 типорозмірів продуктивністю осушення від 20 до 160кг / ч і витратою повітря від 4000 до 32000 м3/год;
• Модельний ряд рекуперативних установок RGS складається з 6 типорозмірів в діапазоні продуктивності від250 до 2000 м3/год;
• безканальні установки DAWGn, DAWGn / w, DAWGo і PAWGr. Модельний ряд установок складається з 2 типорозмірів в діапазоні продуктивності від 2000 до 9 000м3/год.

Установки CP, CSK, CSN і CM, у зв’язку різними можливостями їх конфігурації і технічних параметрів, підбираються за допомогою програми підбору Конструктор на підставі наданих в запитах вихідних даних.