Кислотостійкі вентилятори CV, Venture (Польща)

Застосування
Вентилятори серії CV призначені для транспортування агресивних хімічних речовин, вологих газів, продуктів згорання і забрудненого повітря. Ідеально підходять для хімічної та харчової промисловості, а також широко використовуються в громадських будівлях таких як лікарні, лабораторії, школи.

Конструкція
Серія кислотостійких вентиляторів CV включає в себе вентилятори низького, середнього та високого тиску, з прямим або ремінним приводом. Залежно від моделі виготовлені з поліпропілену, вогнестійкого поліпропілену, полівінілхлориду, поліетилену, полівініліденфториду, з робочим діапазоном температур від -50°C до 140°C. Робоче колесо із загнутими вперед або назад лопатями статично і динамічно збалансоване. Нестандартне та спеціальне виконання потребує узгодження з виробником.

Електродвигун
Двигуни виробляються у відповідності зі стандартами IEC, маркування СЕ. Клас ізоляції F, клас захисту IP 55. Двигуни з іншими напругами і частотами, двошвидкісні, з підвищеним ступенем захисту, адаптовані для регулювання напруги або роботи з перетворювачем частоти, з незалежною системою охолодження і т. п. можуть бути надані за запитом.

Спеціальне виконання

Спеціальне виконання кислотостійких вентиляторів відповідають вимогам директиви ATEX для обладнання, призначеного для використання в потенційно вибухонебезпечних середовищах.

Кислотостійкі вентилятори CV