NORFI


norfi.com.uaNORFI має 30-ти річний досвід у видаленні вихлопних газів.

NORFI – високотехнологічне професійне обладнання для видалення вихлопних газів від автотранспорту та мототехніки, сільськогосподарської техніки, транспорту спеціального призначення і тепловозів, починаючи з простих рішень для окремих постів технічного обслуговування і ремонту, і закінчуючи автоматичним системами NORFI на автозаводах по всьому світу. *

Філософія NORFI – спеціальні рішення та комплексний підхід до видалення вихлопних газів і зварювальних димів.

Обладнання NORFI ефективне і економічне!

Рішення NORFI для видалення вихлопних газів і зварювальних димів дозволяють Вам зосередитися на вашій основній діяльності при одночасному зниженні витрат і підвищенні продуктивності праці. Також ми економимо Вам час, гроші і зусилля, що витрачаються на пошуки необхідного Вам обладнання, оскільки можемо запропонувати вже готові рішення, у тому числі: для газів, що видаляються з температурою до 700C; для видалення газів в умовах агресивного середовища; автоматизоване управління системою і так далі.

Якість обладнання NORFI підтверджено його експлуатацією в промисловості при високонавантажених умовах. Рішення NORFI, в епоху раціоналізації і автоматизації об`єктів, розроблені таким чином, що вимагають найменших експлуатаційних затрат, легкі у використанні та ергономічні.

Не є можливим відобразити на сайті всі рішення від NORFI – просимо Вас звертатися до нас із запитами.

Будучи реальним виробником, з багаторічним досвідом ми впевнені в тому, що зможемо підібрати Вам готове обладнання або розробимо нове рішення NORFI під Ваші конкретні завдання з видалення вихлопних газів і зварювальних димів.

* Більше 100 заводів з виробництва автотранспорту та техніки, включаючи деякі заводи в Росії, оснащені фахівцями NORFI автоматичними системами видалення вихлопних газів і зарядкою акумуляторних батарей уздовж їх складальних конвеєрів.