Elektror

Компанія Elektror заснована в 1923 році, є одним із провідних світових виробників промислових відцентрових вентиляторів продуктивністю до 115 000 м ³ / год, осьових вентиляторів продуктивністю до 168 500 м ³ / год і вихрових повітродувок з максимальним надлишковим тиском до 550 мбар.Все обладнання проектується і виробляється у Німеччині. Головний офіс та дослідницькі лабораторії знаходяться в м. Остфільдерн (Німеччина). Завод з виробництва промислових вентиляторів, повітродувок та електродвигунів розташований в м. Вагхойзел (Німеччина). Цей сучасний завод, оснащений за останнім словом техніки, спроектований для компанії ELEKTROR та побудований в 2003 році.

Електродвигуни для обладнання ELEKTROR проектуються і виготовляються на заводі цієї ж компанії, що і є основною особливістю. Для промислових вентиляторів і повітродувок електродвигун не тільки визначає важливі параметри кінцевого виробу (можливість частотного регулювання в широкому діапазоні, перевантажувальну здатність, ресурс, стійкість до підвищених температур і вологого середовища), але і звичайно ж надійність.

Вентилятори й повітродувки ELEKTROR – це неперевершений рівень надійності і технічної досконалість кожної моделі. Відцентрові вентилятори ELEKTROR створені для складних промислових застосувань. Завдяки великій номенклатурі аксесуарів і додаткового устаткування, а також наявності спеціальних виконань ми можемо запропонувати обладнання для високих технічних вимог, там де використання вентиляторів інших виробників практично неможливо. Так вентилятори ELEKTROR випускаються в спеціальному температуростійкому виконанні, з захисним покриттями від кислот і лугів, із частотними перетворювачами, у вибухозахищеному виконанні, вологостійкими.

Основні переваги обладнання ELEKTROR:

  • – Найвища якість виготовлення і надійність
  • – Спеціально розроблені електродвигуни, що виробляються на заводі ELEKTROR
  • – Широкий спектр спеціальних виконань
  • – Велика номенклатура аксесуарів
  • – Якісні та швидкі консультації з усіх технічних питань (як фахівцями компанії «Польвент-Інвест», так і німецькими інженерами)