Витяжні рукави


Асортимент низьковакуумних витяжних рукавів виробництва Nederman призначений для широкого спектру областей застосування. Рукави згинаються у всіх напрямках, легко розкладаються і фіксуються в одному положенні, витягуються і втягуються назад. Рукави, під’єднані до витяжної/фільтруючої системи, видаляють забруднюючі речовини з витяжного повітря, яке можна потім безпечно повернути в приміщення.

Області застосування витяжних рукавів NEDERMAN:
– Металообробка/зварка-Витяжні рукави Standard, Original виробництва Nederman спеціально призначені для застосування в робочих умовах з наявністю димів, парів або вибухобезпечного пилу, де потрібна велика витрата повітря, а температури помірні. У тих місцях, де простір обмежений і де потрібно легко позиціонований витяжний рукав невеликого розміру кращим рішенням буде телескопічний витяжний рукав. При середніх і жорстких умовах експлуатації застосовується рукав NEX MD. З модельного ряду рукавів витяжний рукав NEX HD Nederman найкраще підходить для великих повітряних потоків при температурі вище нормальної. Рукав може застосовуватися при лазерному зварюванні або ручній плазмовій різці, при наявності бризок металу, при шліфуванні з великою кількістю опилок або в інших промислових виробничих процесах, де потрібний ідеально врівноважений рукав що легко позиціонується.

– Автомайстерні та станції техобслуговування – Витяжний рукав Nederman для кузовних робіт призначений для видалення диму, пилу і газів, що виділяються в процесі фарбувальних, шліфувальних і зварювальних робіт на кузові автомобіля. Корисним буде також витяжна каретка з витяжним рукавом, що встановлюється на рейковій системі Nederman ALU 150 в тих випадках, коли необхідно видалення шкідливих речовин на виробничих площах великої протяжності. Витяжний вентиляційний рукав Nederman для роботи з вітровим склом автомобіля спеціально призначений для видалення парів клею, що виділяються під час проведення робіт по заміні, демонтажу або встановленні вітрового скла.

– Харчова / фармацевтична / хімічна промисловість – Витяжні рукави серії NEX Ex спеціально призначені для застосування в робочих умовах з наявністю димів, парів або вибухонебезпечного пилу, а також там, де потрібно суворе дотримання гігієнічних вимог і велика витрата повітря. Також Nederman пропонує настільні витяжні системи, які можуть використовуватися в будь-яких умовах – від невеликих цехів, де є необхідність видалення паяльних газів, до лабораторій, де захист від небезпечних токсичних газів життєво необхідний.

Фахівці нашої компанії проконсультують з технічних питань та здійснять підбір витяжних рукавів у відповідності з Вашим запитом і рекомендаціями виробника.