Витяжки вихлопних газів


Системи, представлені в цьому розділі, використовуються для видалення вихлопних газів від автомобілів на стоянці. Всі технічні рішення прості в монтажі і забезпечують ефективне видалення вихлопних газів.

Компанія Недерман представляє Вашій увазі одношлангову витяжну систему – це надійне та функціональне рішення для всіх типів нерухомих автомобілів. В асортименті – системи з балансиром і шнуром для ручної підвіски шланга. Балансир автоматично піднімає шланг з насадкою після від’єднання і постійно утримує її в підвішеному стані. В асортименті є також моделі для газів високих температур. Двошлангова витяжна система видаляє вихлопні гази одночасно від двох автомобілів або від одного автомобіля з подвійною вихлопною трубою.

Для всіх видів автомобільних майстерень тощо, де шланг потрібно підвісити на зручній висоті пропонуємовитяжні шлангові котушки із зворотнім пружинним ходом, який дозволяє дуже легко переміщати котушку. Або жвитяжні шлангові котушки з електромеханічним приводом – це оптимальне рішення для майстерень з великою висотою стелі, кранами в цеху або необхідністю проїзду високогабаритних автомобілів. Пульт управління може бути підвісним або дистанційним з інфрачервоним детектором.

Проста в використанні рейкова система для всіх типів майстерень складається з базової рейкової системи, оснащеної комплектом устаткування для видалення відпрацьованих газів. Має дуже високі витяжні характеристики. Одна витяжна система може обслуговувати кілька робочих зон. Легко переміщається, що обумовлено легкою вагою матеріалів і шаріковими підшипниками на колесах.

Для роботи з важкими нерухомими вантажними автомобілями або для приміщень, обладнаних мостовими кранами, а також для приміщень, де висота стелі ускладнює установку інших систем і де працювати доводиться в важких умовах, кращим рішенням буде шлангова система Trackarm, у якої зона дії – будь-яка точка на площі 76м2.

Також компанія Nederman пропонує вашій увазі обладнання для аналізу вихлопних газів. Дане обладнання – раціональне рішення для аналізу токсичності вихлопних газів на вантажних і легкових автомобілях. Одношлангова витяжна система витримує високу температуру протягом тривалого часу. А наявність воронок для вантажних і легкових автомобілів з можливістю регулювання по висоті, зробить роботу легкою та продуктивною.

В продукції компанії Недерман можна знайти великий асортимент гумових та металевих насадок для установки на різних типах автомобілів і систем, які витримують температурні навантаження до 150°C., а також витяжні шланги Nederman для вихлопних газів еластичність яких дозволяє значно зменшити втрати тиску в системі. Шланги стійкі до всіх хімічних речовин, що виділяються при згорянні дизельного палива і бензину, а також до механічних навантажень.

Фахівці нашої компанії проконсультують з технічних питань та здійснять підбір витяжок вихлопних газів у відповідності з Вашим запитом і рекомендаціями виробника.

*Про наявність продукції котра згадується на сторінці, але відсутня на сайті, запитуйте у працівників нашої компанії.