Повітряні завіси


Повітряно-теплові завіси призначені для запобігання появи протягів і захисту приміщень від зовнішнього повітря, що потрапляє всередину через відкриті двері, ворота або інші будівельні отвори. Принцип їх дії дуже простий: потужний вентилятор, встановлений усередині завіси, забирає повітря з приміщення і створює високошвидкісний потік повітря, створюючи невидимий захисний бар’єр, який не дозволяє виходити назовні теплому повітрю, а холодному – проникати всередину приміщення. Важливо правильно вибрати і розрахувати повітряну завісу для створення комфорту. Завіса з малим прокачуванням не відсікає протяги біля підлоги. Надмірно потужна – викликає почуття дискомфорту і «працює на вулицю». При підборі теплової завіси дуже важливо враховувати тип приміщення, розміри прорізу, температуру зовнішнього і внутрішнього повітря та інші фактори, які впливають на необхідну потужність установки. Фахівці нашої компанії проконсультують з технічних питань та здійснять підбір вентиляційних установок у відповідності з Вашим запитом і рекомендаціями виробника.

Завіси можна поділити на повітряні завіси з водяним підігрівом, повітряні завіси з електичним підігрівом і«холодні» повітряні завіси без нагріву. Встановлюються повітряні завіси зазвичай горизонтально над дверним пройомом, але також їх можна встановлювати вертикально по боках дверей. Теплові завіси практично незамінні в магазинах, супермаркетах, ресторанах та інших приміщеннях, де великий потік відвідувачів приводить до частого відкриття дверей. Також для вибухонебезпезпечних умов праці застосовуються повітряні завіси у вибухозахищеному виконанні.

Приклади застосування повітряних завіс
Боротьба з комахами

Повітряно-теплові завіси застосовуються у приміщеннях, де необхідно підтримувати певні санітарно-епідеміологічні умови, наприклад запобігання потрапляння комах або інших шкідників.

Тепловий бар’єр

Теплові завіси мають застосування коли різниця між внутрішньою і зовнішньою температурою створює дисбаланс по щільності і, отже, тиску повітря, що викликає проникнення зовнішнього повітря (холодного взимку, або гарячого влітку).

Запобігання протягів

Повітряні завіси незамінні при сильному вітровому тиску та інших умовах, за яких виникають протяги.

Розділення приміщень

Повітряні завіси можуть застосовуватись при поширенні забрудненого повітря (гази, пил і т д.) з одного приміщення в інше, а також розділення приміщення на зони з різними параметрами мікроклімату.