Фільтраційне обладнання


Аспірація – необхідна складова робочої зони на будь-якому промисловому підприємстві. Система аспірації призначена для локалізації шкідливостей, що виділяються при технологічних процесах, та запобігання їх подальшого поширення. Шведська компанія Nederman виробляє і реалізує по всьому світу тільки найякісніше пилевловлювальне обладнання.

 

Кассетный фильтр типа FS с очисткой воздухом малого давления
Фильтры NOM для масляных аэрозолей
Патронні фильтри FMC

Аспіраційне обладнання для пилу застосовують в системах з розгалуженою мережею повітроводів. Тип пиловловлюючих установок вибирається в залежності від конкретної компоновки технологічного устаткування, що підлягає аспірації і режимів роботи підприємства в цілому.

Система очищення повітря в промислових умовах часто передбачає безперервну роботу самої установки. Проміжні фільтри протитиску Недерман забезпечують безперервність технологічного процесу на підприємствах деревообробної та меблевої промисловості, виключаючи необхідність зупинки для очищення фільтраційних елементів. Система пиловидалення з автоматичною регенерацією дозволяє фільтру працювати безперервно, без зупинок. Очищення відбувається по закладеній програмі під час роботи, за рахунок перенаправлення потоку очищеного повітря, за допомогою автоматичних перепускних заслінок, що створюють ефект протитиску поперемінно в кожній секції фільтру.

Дані системи вигідно відрізняється від промислових установок, що застосовують циклони для очищення повітря, так як швидко і якісно справляються з очищенням великих обсягів повітряних мас.

Такі промислові фільтраційні системи передбачають кілька різновидів апаратів для використання в різних виробничих умовах. Приміром, фільтраційна система для пиловидалення в районах заточувальних верстатів використовується для відсмоктування і очищення повітря при утворенні великої кількості дрібних відходів і пилу. Аспіраційні системи рециркуляційного типу відрізняються великим напором і низьким рівнем шуму.

Промислова аспірація представлена системами двох типів: моноблочна і модульна. Моноблочна фільтраційна система відрізняється мобільністю і автономністю. Це дозволяє розміщувати апарати поблизу місця утворення відходів. Фільтраційна система модульного типу вважається найбільш ефективною, при цьому компанія Nederman має можливість створити її під конкретні завдання та запити клієнта.