Актуальність застосування повітрювально-опалювальних агрегатів (тепловентиляторів)

Опубликовано: 10, 2016 в 18:24

Стійкі тенденції в ціноутворенні на енергоносії змушують розробляти все більш ефективні способи їх використання. Особливо актуальна ця проблема для опалення приміщень. Традиційні системи опалення, безумовно, залишаються найбільш вживаними, але часто є надмірними. Такий стан справ характерний для складських і виробничих приміщень з великими площами, теплиць, автосервісів і т.п. Саме в цих варіантах незамінні повітряно-опалювальні агрегати (тепловентилятори), які застосовуються в системах повітряного опалення.

Одна з найважливіших переваг тепловентиляторів – теплова економічність і швидкий нагрів опалюваного приміщення. Повітряно-опалювальні агрегати дозволяють прогріти приміщення до робочої температури всього за 20-30 хвилин. А значить, немає необхідності в цілодобовій роботі обігрівачів, що призводить до значної економії палива та електроенергії. Тепловентилятори є достатньо надійним і довговічним устаткуванням, здатним повноцінно функціонувати протягом багатьох років. Монтаж повітряно-опалювальних агрегатів не представляє особливої складності, таке обладнання не є вимогливим в обслуговуванні і практично ніколи не потребує ремонту. До того ж вартість такої системи, залежно від її функціонального призначення і потужності, на порядок нижче устаткування, яке застосовується в традиційних системах опалення.

Компанія «Juwent» пропонує широкий асортимент тепловентиляторів для повітряного опалення джерелом тепла в яких може служити гаряча вода, перегріта пара або електрична енергія. Модельний ряд повітряно-опалювального обладнання досить широкий і охоплює практично весь спектр його можливого застосування (теплова потужність одного агрегату в залежності від моделі і типорозміру – від 3 до 459кВт, продуктивність по повітрю – від 450 до 19000м3/год). Апарати відрізняються високою надійністю, низьким рівнем шуму і хорошим дизайном. Також компанія може запропонувати тепловентилятори у вибухобезпечному виконанні.